Mikołajki na sportowo z Fundacją Akademią Łukasza Piszczka

W piątkowe popołudnie zawodnicy Akademii, Kursów Piłkarskich oraz dzieci leczące się w Szpitalu Dziecięcym „Stokrotka” w Goczałkowicach-Zdroju wspólnie uczestniczyli w sportowych wyzwaniach zorganizowanych przez Fundacje Akademię Łukasza Piszczka z okazji Dnia Św. Mikołaja.

Zabawa Mikołajkowa miał charakter sportowych konkurencji, które przygotowali dla dzieci trenerzy Akademii BVB im. Łukasza Piszczka, których pomocnikami byli najstarsi zawodnicy Akademii – rocznik 2009 oraz 2020. Dzieci na specjalnie przygotowanych kartach zabawy zbierały pieczątki, które otrzymywali za prawidłowo wykonane zadanie. Łącznie do zdobycia było 09 pieczątek, po których na dzieci czekał słodki poczęstunek.

Wspólna zabawa, którą zorganizowaliśMY już po raz drugi dostarczyła dzieciom wiele uśmiechu i radości. CieszyMY się, że dzieci tak chętnie wzięły w niej udział i wspólnie spędziliśMY czas na zabawie.

Udział w wydarzeniu był dla dzieci również okazją do współpracy, pomocy oraz bliższego poznania innych kolegów, z którymi na co dzień trenują na Panattoni Arena.

DziękujeMY za wspólną zabawę!

GALERIA ZDJĘĆ