O nas

Fundacja Akademia Łukasza Piszczka została założona z inicjatywy Fundatora – Łukasza Piszczka w dniu 4 grudnia 2017 roku.

Ideą, która nam przyświecała było stworzenie fundacji, która będzie przyciągać dzieci i młodzież, promować aktywne działanie na rzecz zmiany otaczającej rzeczywistości poprzez sport oraz wspierać i inspirować swoich podopiecznych w odważnej walce o swoje marzenia. Celem naszej działalności jest wspieranie, promowanie i propagowanie czystych wartości, które czerpiemy z uprawiania sportu oraz zakorzenianie je w naszych podopiecznych.

Fundacja skupia wokół siebie wielu sympatyków i ekspertów ze świata nauki, sportu, biznesu i kultury. Pozwala to na organizowanie wszelakich inicjatyw i ich realizowanie z niebywałą starannością i dokładnością co sprawi, iż nasi podopieczni otrzymują wszystko co najlepsze.

Poprzez swoje inicjatywy chcemy ciągle się rozwijać i przekazywać swoim podopiecznym najszlachetniejsze wartości. Wychdzimy z założenia, iż tak naprawdę to kontakt i podejście do drugiego (młodego) człowieka są najważniejsze. Dlatego też wszystkie nasze projekty będziemy realizować dla i z myślą o drugiej osobie. Cieszymy się z faktu i jesteśmy pełni zapału na czekające nas wyzwania, będąc jednak w pełni świadomym o odpowiedzialności jaka na nas spoczywa.

Na owocną pracę i jej efekty w działalności Fundacji Akademii Łukasza Piszczka kierujmy się słowami naszego Fundatora i tak jak on…
… daj(MY) z siebie wszystko!