TRILUX sponsorem Fundacji Akademii Łukasza Piszczka!

Za nami kolejne ważne działania, które znacząco wpłyną na realizację celów statutowych Fundacji Akademii Łukasza Piszczka oraz szkolenie dzieci i młodzieży w Akademii BVB im. Łukasza Piszczka.

Do grona sponsorów dołączyła firma TRILUX – serdecznie dziękujeMY za zaufanie i wsparcie naszej działalności. CieszyMY się z poszerzającego się grona osób, które wierzą w nasz projekt i aktywnie go wspierają.

Czym zajmuje się firma? TRILUX Simplify Your Light to najprostsza droga do inteligentnego, indywidualnego oświetlenia. Z pasją do światła, od ponad 111 lat tworzy innowacyjne i dostosowane do potrzeb klienta rozwiązania oświetleniowe, które doskonale nadają się do wszystkich zastosowań w przestrzeni biur, przemyśle, służbie zdrowia, edukacji, handlu detalicznym i sporcie. Na dynamicznym i coraz bardziej wymagającym rynku, TRILUX oferuje klientom nie tylko rozwiązania oświetleniowe, ale także doradztwo i fachowe wsparcie na każdym etapie realizacji projektu. Oprócz jakości i efektywności, TRILUX wspiera przedsiębiorstwa w realizacji ich celów zrównoważonego rozwoju. Dzięki oprawom LED i inteligentnemu systemowi zarzadzania oświetleniem LiveLink firmy mogą uzyskać do 85% oszczędności energii elektrycznej i zmniejszyć emisję CO2.

Eksperci TRILUX mają pełną świadomość, że sam produkt to za mało. Całościowe spojrzenie na projekt jest niezbędne do stworzenia koncepcji oświetlenia, która uwydatni architekturę tak wewnątrz jak i na zewnątrz. TRILUX stawia ludzi na pierwszym miejscu i swoimi rozwiązaniami przyczynia się do tworzenia zrównoważonego, zdrowego i połączonego świata. Bo gdzie jest światło, tam jest życie.

kochaMY to co robiMY