KKS-Uitzendbureau B.V. sponsorem Fundacji AŁP

Za nami kolejne ważne kroki w realizacji celów statusowych Fundacji Akademii Łukasza Piszczka. Projekt, który realizujemy już od ponad 6 lat i cały czas staramy się rozwijać, a swoim zasięgiem docierać do coraz to większej liczby osób pozyskał dodatkowe wsparcie.

Firma KKS-Uitzendbureau B.V. dołączyła do grona sponsorów, którzy identyfikują się z naszą misją działalności i chcą aktywnie zaangażować się w rozwój projektu Akademii BVB im. Łukasza Piszczka.

Nasz nowy sponsor KKS-Uitzendbureau B.V. to agencja pracy tymczasowej w Holandii, która oferuje wszystkie usługi z jednego źródła, a jednocześnie jest liderem w dziedzinie innowacji i zrównoważonego rozwoju. Jej główne sektory działalności to logistyka, produkcja, sprzątanie budynków, zarządzanie obiektami, usługi porządkowe i rzemiosło zawodowe. Dla KKS-Uitzendbureau, jak i dla nas najcenniejszym kapitałem jest człowiek, co przejawia się w wyznawanych wartościach. 

DziękujeMY za wsparcie naszej działalności! CieszyMY się z rozpoczętej współpracy i wspólnej realizacji celów statusowych Fundacji Akademii Łukasza Piszczka w przyszłości.

 

kochaMY to co robiMY