Trenerzy Fundacji Akademia Łukasza Piszczka z wizytą w Przedszkolu!

W piątkowe przedpołudnie pracownicy Fundacji Akademii Łukasza Piszczka udali się do Publicznego Przedszkola nr 2 w Goczałkowicach-Zdrój z wizytą na spotkanie z przedszkolakami, którzy zaprosili Nas, aby wspólnie porozmawiać o sporcie oraz jego pozytywnym wpływie na rozwój dziecka. 

Na sam początek zostaliśMY gorący przywitani przez Przedszkolaków sportowymi okrzykami, które przygotowała każda z grup dzieci. Następnie dzieci zaśpiewały piosenki o tematyce sportowej, które przekazywały wartości płynące z uprawiania sportu oraz zachęcały do aktywności. 

W spotkaniu z przedszkolakami uczestniczyli: 

Michał Zioło – Członek Zarządu Fundacji oraz Dyrektor sportowy Akademii BVB im. Łukasza Piszczka 

Ewelina Gawlak – pracownik Fundacji; Organizacja i zarządzanie

Karolina Piesiur – koordynator obszaru początkowego, trener U8

Informacje na temat szeroko pojmowanego sportu oraz jego wpływu na nasze życie przedstawił dzieciom Dyrektor Sportowy Akademii – Michał Zioło. Dlaczego warto uprawiać sport już od najmłodszych lat? Tego oraz nie tylko dowiedziały się przedszkolaki na spotkaniu z trenerami. Następnie przyszedł czas na wspólną aktywność ze wszystkimi dziećmi.

PamiętajMY sport to zdrowie!

Na zakończenie wykonaliśMY kilka pamiątkowych zdjęć z przedszkolakami, które po naszym spotkaniu udały się na zajęcia sportowe z trenerami Akademii BVB im. Łukasza Piszczka, które co piątek odbywają się na Hali sportowej Goczuć w ramach projektu Wielkiej Pasji (dzieci 6 letnie). Młodsze dzieci pozostały w Przedszkolu, nadal pozostając w tematyce sportu, zakończyły spotkanie bajką o sporcie oraz wspólnym spacerem.

Serdecznie dziękujeMY Pani Dyrektor Beacie Migacz za zaproszenie oraz organizację spotkania z dziećmi. MaMY nadzieję, że dzięki Naszej wizycie dzieci otworzą się na świat sportu i jeszcze chętniej będą chciały brać udział we wszelkiego rodzaju aktywnościach. Kto wie, może w którymś dziecku obudziliśMY pasje do piłki nożnej i tak jak my pokocha ten lub inny sport.

KochaMY to co robiMY!

GALERIA ZDJĘĆ