Mikołajki z Akademią BVB im. Łukasza Piszczka

Dzisiaj wszystkie dzieci na całym świecie wypatrują przybycia Świętego Mikołaja, to bowiem 6 grudnia obchodziMY jego święto. To wyjątkowo radosny dzień w roku. Święty Mikołaj powoduje bowiem uśmiech na twarzach każdego dziecka, i tych dużych i tych małych.

W tym roku Akademia BVB im. Łukasza Piszczka wraz z Uzdrowiskiem Goczałkowice-Zdrój zorganizowała zabawę Mikołajkową dla wszystkich dzieci z Akademii, LKS Goczałkowice oraz Sanatorium Stokrotka. Tegoroczne sportowe Mikołajki odbyły się w przed dzień Dnia Świętego Mikołaja – 05 grudnia.

Zabawa Mikołajkowa była dla dzieci czasem radości i zabawy. Każdy uczestnik przy wejściu otrzymał kartę zabawy, która zawierała 09 przystanków na drodze do Świętego Mikołaja. Na każdym z przystanków dzieci mogły otrzymać pieczątkę za wykonanie sportowego zadania, co przybliżało ich do spotkania z wyjątkowym gościem. GraliśMY m.in. w kręgle oraz siatkówkę, mieliśMY do przejścia tor przeszkód oraz strzelaliśMY karne trenerom. Po ukończeniu zabaw animacyjnych na dzieci czekał poczęstunek, a następnie to na co czekali najbardziej – spotkanie ze Świętym Mikołajem, od którego każde dziecko otrzymało upominek.

Wspólny czas, podczas zabawy Mikołajkowej, zarówno dzieciom i jak nam – trenerom dostarczył wiele radości. Uśmiech na twarzach dzieci, który towarzyszył im od pierwszych minut był dla Nas najlepszym Mikołajkowym prezentem.

Z okazji Dnia Świętego Mikołaja życzyMY każdemu dziecku wiele radości i uśmiechu, każdego dnia. Niech Święty Mikołaj pamięta dzisiaj o każdym z Nas. ŻyczyMY wielu pięknych niespodzianek i równie pięknych chwil w życiu. A także spokoju, wiary w siebie i spełnienia marzeń.

Udanego Dnia Świętego Mikołaja!

Galeria zdjęć