WsparliśMY projekt Szlachetnej Paczki

Pracownicy Fundacji Akademii Łukasza Piszczka wraz z zawodnikami Akademii oraz ich rodzinami oraz Fundacją AŁP wspólnie zorganizowali pomoc dla wybranej rodziny w ramach akcji społecznej Szlachetna Paczka, przekazując dary na rzecz programu.

To pierwszy rok kiedy zdecydowaliśMY się dołączyć do tej inicjatywy i wspólnie pomóc potrzebującej rodzinie. Pomaganie jest piękne, łączy i wyzwala w ludziach cudowne emocje. W tym roku chcieliśMY zjednoczyć społeczność Akademii BVB im. Łukasza Piszczka i wspólnie zaangażować się w projekt Szlachetnej Paczki. Dzięki podjętej inicjatywie maMY okazję, by wywołać uśmiech na twarzach wybranej rodziny i podzielić się dobrocią płynącą prosto z serca.

Projekt Szlachetnej Paczki działa już od 2001 r. i jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych programów społecznych w Polsce. W tym roku również i MY wzięliśMY w nim udział, co napełniło nas wieloma pozytywnymi emocjami. Zarówno zawodnicy jak i pracownicy Akademii bardzo zaangażowali się w akcję. Wspólne pakowanie paczek było okazją do integracji, ale przede wszystkim do pielęgnacji wyjątkowych wartości jaki są: życzliwość, bezinteresowna pomoc, wsparcie, radość.

Wspólnie stworzyliśMY świąteczny prezent dla rodziny, którą wybraliśMY. Ofiarowana pomoc z pewnością sprawi, że tegoroczne święta Bożego Narodzenia będą dla nich czasem radości, wytchnienia od codziennych trosk oraz dobrym początkiem w Nowym 2022 Roku.

DziękujeMY wszystkim osobom, które przyłączyły się do wspólnej realizacji projektu Szlachetna Paczka: zawodnikom, ich rodziną oraz pracownikom, jak również Fundacji AŁP za zaangażowanie, ofiarowaną pomoc oraz dobroć serca.

To z pewnością początek nowej tradycji, którą co roku będzieMY chcieli realizować angażując się w pomoc kolejnym rodziną.

kochaMY to co robiMY

Galeria zdjęć