Trawnik Producent naszym nowym oficjalnym partnerem!

Z wielką radością chcielibyśmy podzielić się dobrymi nowinami. Fundacja Akademia Łukasza Piszczka pozyskała nowego oficjalnego partnera, którym został Trawnik Producent.

Trawnik Producent jest partnerem, który wesprze nas w realizacji celów statusowych Fundacji Akademii Łukasza Piszczka. Wspólnie będziemy dążyć do zapewnienia optymalnych warunków wsparcia, upowszechniania oraz promowania aktywności fizycznej, zdrowego stylu życia, czy umiejętności sportowych w szczególności wśród dzieci i młodzieży.

Cieszy nas fakt, iż nie pozostajemy sami w dążeniu do zapewnienia naszym podopiecznym, jak najlepszych warunków do właściwego rozwoju. Wierzymy, że nasze wspólne działania odegrają znacząca rolę w rozwoju i kształtowaniu przyszłych pokoleń.

Trawnik Producent to firma z ponad 22 letnią tradycją, specjalizująca się w produkcji darni rolowanej na potrzeby zarówno klientów indywidualnych, jak i branży budownictwa sportowego. Jest największą w tej części Europy plantacją darni. Na blisko 350 hektarowej powierzchni przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii, maszyn oraz zaangażowaniu wielu ludzi, produkuje najwyższej jakości trawę rolowaną. Jest liderem w branży budowy profesjonalnych obiektów sportowych, których domeną są naturalne i hybrydowe nawierzchnie trawiaste.

Boisko hybrydowe, które funkcjonuje już na naszym obiekcie Panattoni Arena stworzone zostało właśnie przez firmę Trawnik Producent. Profesjonalizm i jakość zarówno produktu jak i wykonanych usług przyczyniła się do podjęcia szerszej współpracy na zasadzie partnerstwa. Przez najbliższe lata trwania współpracy Trawnik Producent obejmie całoroczną opieką istniejące już boisko z nawierzchnią hybrydową dbając o zachowanie murawy w jak najlepszym stanie, tak aby służyła naszym podopiecznym na długie lata.

Cieszymy się na myśl o współpracy i wspólnym działaniom na rzecz sportu oraz popularyzacji kultury fizycznej wśród dzieci i młodzieży. Wspólnie będziemy inspirować, wspierać, promować i propagować wartości, które można czerpać z uprawiania sportu oraz przekazywać je naszym podopiecznym. Jedynie aktywne działanie ma wpływ na otaczającą rzeczywistość, na którą chcemy mieć wpływ za sprawą sportu.

Dziękujemy Trawnik Producent za dołączenie do naszej społeczności! Wspólnie dajMY z siebie wszystko, tak aby nasze działania odegrały znaczącą rolę w rozwoju młodego człowieka.