Szlachetna Paczka w Fundacji AŁP!

Już po raz trzeci  zjednoczyliśmy społeczność Fundacji Akademii Łukasza Piszczka i wspólnie przygotowaliśmy SZLACHETNĄ PACZKĘ dla jednej z potrzebujących rodzin.

W minionych latach dzięki wspólnemu zaangażowaniu się zawodników, rodziców oraz pracowników udało na się przygotować wspaniałe paczki, które ofiarowaliśmy innym. Przekazana pomoc za każdym razem wywoływała uśmiech na twarzach osób, którym pomogliśmy oraz sprawiała wiele radości, ciepła w sercu oraz dawała nadzieję na lepsze jutro.

Przygotowanie paczek to również niezapomniane chwile dla darczyńców, a więc wszystkich osób zaangażowanych w jej przygotowanie. Pomagajmy i uczmy pomagania innych! Nawet najmniejsza pomoc, którą przekazujemy warta jest bardzo dużo, dla kogoś kto tej pomocy potrzebuje.

W tym roku z bazy rodzin zgłoszonych do programu Szlachetnej Paczki wybraliśmy Panią Moniką z rodziną – Pani Monika jest mamą samotnie wychowującą dwóch synów: Olafa – 14 lat oraz Kamila – 11 lat i to właśnie dla tej rodziny przygotowaliśmy tegoroczną paczkę. 

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym osobom w przygotowanie paczki, razem udało nam się zgromadzić wiele darów, które przekażemy potrzebującej rodzinie.

Razem stać nas na dobro! – to jedno z haseł tegorocznej edycji Szlachetnej Paczki, którą  razem uda nam się stworzyć i uszczęśliwić jedną z wielu potrzebujących rodzin!

kochamy to co robimy 

GALERIA ZDJĘĆ