Kalendarze Akademii BVB im. Łukasza Piszczka na rok 2024!

Serdecznie zapraszaMY do zakupu kalendarzy Akademii na nowy 2024 rok! Wspólnie przeżywajMY kolejny rok w czarno-żółtych barwach!

Na nowy 2024 Rok przygotowaliśMY dla Państwa dwie propozycje. Pierwsza z nich to klasyczny kalendarz ścienny, druga to z kolei elegancki kalendarz w formie notesu.

Kalendarz ścienny, który oferujeMY w rozmiarze A3 (układ pionowy) to 13 stron (okładka + 12 miesięcy) piłkarskich doznań i czarno-żółtych emocji, które wspólnie możeMY przeżywać przez cały nowy 2024 rok. Kalendarz przedstawia Naszą czarno-żółtą rodzinę w 12 miesięcznej historii utrwalonej na fotografiach!

Kalendarz książkowy to elegancka propozycja dla wszystkich tych, którzy wspólnie z nami zaplanują i z uśmiechem na ustach realizować będą wszelkie plany/spotkania/eventy w 2024 r. Wymiar kalendarza to 14 x 21,5 cm, gdzie w układzie tygodniowym zaplanujeMY wszelkie aktywności te zawodowe i prywatne.

 

  1. KALENDARZ ŚCIENNY: 59,09 zł brutto + koszt dostawy
  2. KALENDARZ KSIĄŻKOWY: 59,09 zł brutto + koszt dostawy
  3. ZESTAW (kalendarz ścienny + kalendarz książkowy): 109,09 zł brutto + koszt dostawy

W sprzedaży posiadaMY również CZAPKI ZIMOWE Akademii BVB im. Łukasza Piszczka, dostępne w dwóch rozmiarach: dziecięcy oraz dla dorosłych. Czapka w czarno-żółtych barwach idealnie sprawdzi się w trakcie zimowych spacerów czy aktywności na świeżym powietrzu.

CZAPKA DLA DZIECI: 59,09  zł + koszt dostawy

CZAPKA DLA DOROSŁYCH: 69,09 zł + koszt dostawy

Zamówienia prosiMY kierować na adres: ewelina.gawlak@fundacja-alp.pl

Całkowity dochód uzyskany ze sprzedaży przeznaczony będzie na realizację celów statusowych Fundacji Akademii Łukasza Piszczka!

kochaMY to co robiMY