ZakończyliśMY Dni Pasji 2021 r.

W miniony weekend zakończyliśMY treningi w ramach Dni Pasji 2021 r.

Kolejny, bo już trzeci raz rekrutujeMY młodych adeptów futbolu pełnych pasji i miłości do piłki nożnej. Za nami spotkanie z łącznie ponad 300 dziećmi, które zaprezentowały naszym trenerom swoje umiejętności.

Tegoroczne nabory kierowane były aż do siedmiu grup wiekowych. SpotkaliśMY się z dziewczynkami oraz chłopcami z  roczników 2015 – 2009. To były wspaniałe chwile na zielonej murawie Pananttoni Arena. Każdy trening pełen był zaangażowania, pasji oraz radości.

DziękujeMY wszystkim uczestnikom za wspólne chwile. To dzięki Wam piłkarskie święto, jakim są Dni Pasji udało nam się zorganizować. Dla niektórych to początek przygody w czarno-żółtych barwach, a dla niektórych piękne wspomnienia na kolejne lata.

DziękujeMY również naszym partnerom, którzy wspierają naszą działalność każdego dnia. To również dzięki ich wsparciu udało nam się zorganizować Dni Pasji 2021 r.

Wsparcie, które otrzymujeMY, pozwala nam na ciągły rozwój Akademii. Każdego dnia staraMY się swoją pracą zapewnić naszym podopiecznym jak najlepsze warunki do ich prawidłowego rozwoju.

Już teraz serdecznie zapraszaMY na przyszłoroczne – Dni Pasji 2022!

graMY pełni pasji!

Galeria zdjęć