Fundacja doceniona

To dla nas wspaniałe, że każdego dnia możeMY poznawać ciekawych i otwartych do współpracy i pomocy nam ludzi. Kolejną instytucją, która okazała swój entuzjazm w naszym kierunku jest ING Bank Śląski. 

W sobotę 8 czerwca na obiektach UKS Chorzów, czyli na tzw. kresach w Chorzowie, odbył się kolejny turniej dla pracowników banku ING. Jako Fundacja Akademia Łukasza Piszczka, otrzymaliśMY na ten turniej zaproszenie, z którego to chętnie skorzystaliśMY.

W doskonale przygotowanym turnieju rywalizowały 32 zespoły z całej Polski. Było nam bardzo miło obserwować rozgrywki, które z zaciekawieniem oglądał także nasz fundator – Łukasz Piszczek. Jego obecność – jak zwykle to bywa – wywołała bardzo wiele uśmiechów na twarzach nie tylko uczestników turnieju, ale także ich rodzin i dzieci. Łukasz znalazł czas, aby rozdać autografy i zapozować do wielu zdjęć, ale także po prostu porozmawiać. – Cieszę się, że mogliśMY się tam znaleźć. Otwartość wielu ludzi do współpracy z naszym projektem jest dla naszego zespołu, zarządu Fundacji i projektu Akademii niezwykle ważna – mówi Łukasz Piszczek. 

Szczególnie chceMY podziękować za darowiznę, której ING Bank Śląski dokonał na nasze konto. Obiecujemy, że pieniądze spożytkujeMY najlepiej jak potrafiMY i pomogą naszym podopiecznym w osiąganiu celów. MaMY nadzieję, że to dopiero początek naszej współpracy i nie jeden raz spotkaMY się jeszcze przy okazji innych wydarzeń! 

kochaMY to co robiMY…