Iława w przyszłym roku będzie czarno-żółta!

W 2020 razem z Borussią Dortmund nasza Fundacja będzie miała okazję po raz pierwszy zorganizować kurs w urokliwej Iławie. Nie przegap szansy i już teraz zapisz swoje dziecko na wakacyjny kurs z BVB Evonik Fußballakademie w Iławie! 

Sprawianie radości dzieciom i wywoływanie uśmiechu na ich twarzach, to – można śmiało powiedzieć – nasze ulubione zajęcie. Dlatego chceMY, aby czarno-żółte szaleństwo kursów z Borussią Dortmund dotarło do jak największej liczby młodych piłkarek i piłkarzy, a co za tym idzie – do jak największej liczby miejscowości. 

Droga przebyta w Polsce przez takie miasta jak Kraków, Opole, Warszawa, Wrocław, Kamionki czy Goczałkowice-Zdrój, zaprowadzi nas w przyszłym roku do Iławy, malowniczo położonej i pięknej miejscowości na Mazurach. Iława leży na Jeziorakiem, najdłuższym jeziorem naszego kraju. Połączenie wakacyjnego klimatu i sportowych emocji wydaje nam się być idealne! 

BędzieMY mieli okazję trenować na fantastycznych obiektach Stadionu Miejskiego w Iławie. Do naszej dyspozycji będą zarówno boiska z naturalną nawierzchnią, jak i te z trawą syntetyczną. Otwartość władz miasta i naszych przyjaciół w Iławie oraz nasza wspólna chęć do zorganizowania czegoś fantastycznego, daje gwarancję, że w Iławie spędzimy razem świetny czas, a wspomnienia z naszego kursu pozostaną w pamięci uczestników na bardzo długo. 

Jak to zwykle przy okazji naszych kursów bywa, wszystkie informacje odnośnie kursu oraz formularz zgłoszeniowy, znajdziecie Państwo [TUTAJ] . Formularz jest już aktywny, dlatego nie warto czekać! 

…dajMY z siebie wszystko!