Dni Pasji w Akademii BVB im. Łukasza Piszczka

Najbliższa przyszłość Akademii BVB im. Łukasza Piszczka, skupia się na rekrutacji młodych adeptów futbolu. Przed nami Dni Pasji, które wyłonią nowe drużyny do poszczególnych kategorii wiekowych. Zapisy na wydarzenia wystartują już 1 kwietnia.

Dzień Pasji zainauguruje cykl czterech spotkań, podczas których każde dziecko będzie miało okazję do zaprezentowania swoich możliwości. Pierwszy dzień w kategorii U11 odbędzie się w niedzielę 12 maja. W tym dniu Akademia BVB im. Łukasza Piszczka zaprosi wszystkie dzieci z rocznika 2009. Cyklicznie w każdą następną niedzielę odbędzie się Dzień Pasji dla kolejnych roczników (19 maja – 2010, 26 maja – 2011 oraz 2 czerwca 2012). Właśnie wtedy wybierzemy pierwsze drużyny, które od sierpnia br. będą miały przyjemność reprezentować Akademię.

Zapisy na wydarzenie wystartują już 1 kwietnia na stronie internetowej: www.akademiabvb.pl. Zaproszenie skierowane jest do wszystkich dzieci zafascynowanych piłką nożną, mieszkających w promieniu do max. 50 kilometrów od Goczałkowic-Zdroju. Procedura zapisów odbędzie się za pomocą specjalnie stworzonego formularza.

Dzień Pasji to pierwszy ważny krok w kierunku rozwoju Akademii BVB im. Łukasza Piszczka. W tym wyjątkowym dla nas czasie będziemy mogli pokazać wielką miłość do piłki nożnej. Zapraszamy serdecznie. Udowodnijmy, że kochaMY to co robiMY!