BVB Evonik Fußballakademie 2019!

Ruszyły zapisy na kursy BVB Evonik Fußballakademie w 2019 roku w Polsce! Sprawdź terminy i zapisz swoje dziecko już dziś! 

Kursy BVB Evonik Fußballakademie dają szansę młodym piłkarkom i piłkarzom na całym świecie, na zostanie częścią wielkiej rodziny Borussii Dortmund. Wychodzimy do Was z ofertą profesjonalnego treningu pod okiem najlepszych fachowców z akademii piłkarskiej Borussii Dortmund. Będą oni zwracać uwagę na wszystkie kluczowe aspekty w piłkarskim rozwoju najmłodszych adeptów tego najpopularniejszego na świecie sportu. 

Cztery kursy w Polsce, stały się integralną częścią całego projektu, który z roku na rok staje się coraz popularniejszy. Rozkład jazdy się nie zmienia: rozpoczniemy w majówkę w Warszawie, następnie będziemy w Kamionkach i Wrocławiu, a wszystko zakończymy w Goczałkowicach-Zdroju. 

Ostatni kurs będzie szczególny. Po raz pierwszy bowiem będziemy mieli okazję trenować na nowych obiektach Akademii im. Łukasza Piszczka, dla których kurs będzie próbą generalną przed rozpoczęciem działalności. 

Na tę edycję kursów, zapraszamy dzieci urodzone pomiędzy 2005 a 2012 rokiem. Liczba miejsc na każdy kurs jest ograniczona, a kluczowa przy rekrutacji uczestników będzie kolejność zgłoszeń. Wszelkie informacje dotyczące każdego z kursu znajdziecie w zakładce „KURSY”, na naszej stronie, na której właśnie się znajdujecie. 

…Daj(my) z siebie wszystko! Niech Polskę po raz kolejny ogarnie czarno-żółte szaleństwo! 

Heja BVB!