Goczałkowice – Zdrój

24.06-28.06.2024

BVB Evonik Fußballakademie w Goczałkowicach!

Cieszcie się z nadejścia wakacji, ponieważ na początek tego wyjątkowego czasu przygotowaliśmy dla Was camp piłkarski BVB Evonik Fußballakademie w Goczałkowicach! To idealna okazja, aby spędzić czas aktywnie, rozwijając swoje umiejętności piłkarskie i bawiąc się w przyjaznej atmosferze.

Dlaczego warto się zapisać?

Profesjonalne Szkolenie: Nasz zespół doświadczonych trenerów zapewni wysokiej jakości szkolenie piłkarskie, dostosowane do wieku i umiejętności każdego uczestnika.

Aktywność Fizyczna: Półkolonie to nie tylko treningi piłkarskie, ale także różnorodne zajęcia fizyczne i rekreacyjne, które pozwolą dzieciom utrzymać formę i cieszyć się ruchem.

Integracja i Przyjaźń: Nasze półkolonie to nie tylko miejsce nauki, ale także świetna okazja do nawiązywania nowych przyjaźni i wspólnego spędzania czasu z rówieśnikami.

Camp w Goczałkowicach odbędzie się na obiektach Akademii BVB im. Łukasza Piszczka wybudowanych przez Fundację Akademia Łukasza Piszczka. Do dyspozycji zawodników będą boiska z naturalną oraz sztuczną nawierzchnią wraz z zapleczem szatniowym.

BVB Evonik Fußballakademie w Goczałkowicach od lat cieszy się ogromną popularnością. W tym roku zapraszaMY dzieci urodzone w latach (2010-2017)

  • codziennie dwa treningi piłkarskie
  • prowadzenie zajęć przez licencjonowanych trenerów Borussii Dortmund
  • ekskluzywny komplet treningowy marki PUMA (koszulka, spodenki, getry)
  • zdrowe i smaczne dla dzieci posiłki podczas trwania campu
  • napoje podczas trwania campu
  • dyplomy, medale i bidony

 

Akademia BVB im. Łukasza Piszczka

ul. Krzyżanowskiego 1A

43–230 Goczałkowice–Zdrój

Termin:  24.06 – 28.06.2024

Camp piłkarski: 9.30 – 15.30

Koszt – 1099zł

Łączna liczba miejsc: 80
Pozostałych miejsc: 0
Limit miejsc został wyczerpany.