PracujMY razem! – Zostań trenerem Akademii BVB im. Łukasza Piszczka

Przed Nami końcówka sezonu piłkarskiego 2023/2024. Pozostał nam niespełna dwu miesięczny okres treningów, ostatnich ligowych kolejek i zakończyMY obecny sezon. Czas leci nieubłagalnie. Już wkrótce rozpocznieMY szósty sezon piłkarski w Akademii BVB im. Łukasza Piszczka w Goczałkowicach-Zdrój. W sierpniu po raz kolejny zainaugurujeMY na Panattoni Arena piłkarski sezon w czarno-żółtych barwach.

W nowym sezonie 2024/2025 szkoleniem zostaną objęte dzieci z roczników 2017-2009. Wraz z rozwojem Akademii i corocznie powiększającą się liczbą zawodników poszukujeMY trenerów piłki nożnej do pracy w grupach dziecięcych i młodzieżowych. 

Jeśli chciałbyś/-abyś pracować w Naszej Akademii zachęcaMY do przesłania dokumentów aplikacyjnych. Nasz dział rekrutacji zapona się z nimi i być może rozpocznieMY wspólnie proces szkoleniowy zawodników w sezonie 2024/2025.

Serdecznie zapraszaMY wszystkie zainteresowane trenerki oraz trenerów do współpracy w Akademii BVB im. Łukasza Piszczka i wspólnego rozwoju tego projektu. PoszukujeMY osób otwartych na nowe wyzwania, ambitnych, zaangażowanych, dla których piłka nożna to nie tylko praca, ale pasja i radość.

Wyślij dokumenty aplikacyjne za pomocą formularza zgłoszeniowego FORMULARZ

WYMAGANIA:

– posiadanie minimalnej licencji UEFA B

– predyspozycje do pracy z dziećmi i młodzieżą

– chęć rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji

– dobra organizacja pracy własnej oraz w zespole

 

OBOWIĄZKI:

– profesjonalne przygotowanie oraz opracowanie jednostek treningowych

– prowadzenie drużyny w rozgrywkach ligowych

– opracowanie oraz uczestnictwo w projektach Akademii

 

OFERUJEMY:

– umowę o pracę na pełen etat/umowę zlecenie

– najnowocześniejsze warunki treningowe

– atrakcyjne wynagrodzenie

– rozwój osobisty i zawodowy

 

KochaMY to co robiMY!