KKS GmbH oficjalnym Sponsorem Akademii BVB im. Łukasza Piszczka!

JesteśMY dumni, że kolejna firma zdecydowała się wesprzeć Naszą działalność i wspólnie podejmować działania mające na celu  wspieranie, upowszechnianie oraz promowanie aktywności, zdrowego trybu życia oraz umiejętności sportowych wśród dzieci i młodzieży.

Nasz nowy partner wyraził chęć zaangażowania się oraz wsparcia finansowego Fundacji AŁP w realizacji celów statutowych, organizowanych przedsięwzięć na rzecz sportu oraz popularyzacji kultury fizycznej wśród dzieci i młodzieży.

Serdecznie dziękujeMY za zaufanie i okazane wsparcie, które z całą pewnością przyczyni się do rozwoju podopiecznych Fundacji Akademii Łukasza Piszczka.

Zawarta umowa podpisana została przez Prezesa Zarządu KKS GmbH Pana Adama Stritzek oraz reprezentującego Fundację Pana Łukasza Piszczka, w wyniku której KKS GmbH został Oficjalnym Sponsorem Akademii BVB im Łukasza Piszczka.

KKS GmbH jest firmą z siedzibą w Ratingen, która cieszy się w kraju bardzo dobrą opinią dzięki doskonałej jakości świadczonych usług. Założyciel firmy Pan Adam Stritzek w ostatnich latach wsparł ogromną ilość projektów sportowych i społecznych w regionie Nadrenii Północnej – Westfalii. Oferta firmy jest bardzo różnorodna, od elastycznych rozwiązań dla dużych i małych obiektów, gabinetów lekarskich i przedszkoli po usługi zarządzania i utrzymania odpowiedniego stanu technicznego tych obiektów oraz przynależnych do nich terenów zielonych. Firma KKS oferuje swoim klientom profesjonalne, trwałe i niezawodne rozwiązania. Warty zauważenia jest fakt, że nasz Partner m.in. na terenie Ratingen i Dusseldorfu świadczy swoje usługi dla dużych japońskich koncernów, dzięki czemu to między innymi, zatrudnienie znalazło wielu japońskich pracowników. Dla firmy KKS GmbH pracuje 750 pracowników w rejonach Dusseldorfu, Koloni, Frankfurtu i Monachium.

Bardzo cieszyMY się, że KKS GmbH dołączył do grona sponsorów Fundacji Akademii Łukasza Piszczka i wspólnie będzieMY aktywnie działać na rzecz sportu.

 

kochaMY to co robiMY