Pierwszy tegoroczny Camp Piłkarski BVB EVONIK Fuβballakademie za nami!

W dniach 26.06-30.06.2023 r. na obiekcie  Fundacji Akademi Łukasza Piszczka – Panattoni Arena w Goczałkowicach-Zdrój odbył się pierwszy tegoroczny Camp Piłkarski BVB EVONIK Fuβballakademie 2023 r.

Wspólnie z ponad 80 dziećmi radowaliśmy się z rozpoczętych wakacji, wspólnie doskonaliliśmy elementy techniczne gry w piłkę nożną oraz czerpaliśmy radość z tego co kochamy najbardziej – z gry w piłkę nożną.

Treningi odbywały się pod okiem trenerów Borussii Dortmund, BVB Academy WBS Warszawa oraz Akademii BVB im. Łukasza Piszczka. Do dyspozycji dzieci były dwa boiska z nawierzchnią hybrydową oraz boisko z nawierzchnią sztuczną.

Codziennie uczestnicy mieli możliwość rozwoju dzięki uczestnictwu w dwóch treningach piłkarskich. Dodatkowo dzieci uczestniczyły również w warsztatach Team Building oraz „Turbo Kozaku”, które prowadzone w formie praktycznej wszystkim nam dostarczyły wiele uśmiechu.

Dzięki wspólnym posiłkom, codziennie zdrowy i smaczny obiad składający się z dwóch dań, uczestnicy mgli poznać się bliżej i wymienić się swoimi doświadczeniami, a być może i nawiązać nowe przyjaźnie.

Organizowane 5-dniowe Campy Piłkarskie trwają od poniedziałku do piątku w godzinach 09:30-15:30. Każdy z uczestników otrzymuje sprzęt sortowy (koszulka treningowa, spodenki treningowe, getry piłkarskie, worek na obuwie oraz bidon) w czarno-żółtych barwach BVB, dzięki któremu wszyscy w trakcie Campu jesteśmy jedną wielka drużyną.

Przed nami tygodnie pełne piłkarskich emocji w czarno-żółtych barwach w całej Polsce, a już w kolejnym tygodniu (17.07-21.07.2023) ponownie wakacyjny camp zawita do Goczałkowic!

kochaMY to co robiMY

ZapraszaMY do galerii zdjęć z Campu Piłkarskiego BVB EVONIK Fuβballakademie w Goczałkowicach-Zdrój w terminie 26.06-30.06.2023 r.