TrenujMY razem! – poszukujeMY trenerów piłki nożnej oraz trenera przygotowania motorycznego

Fundacja Akademia Łukasza Piszczka poszukuje pracowników na stanowisko trener piłki nożnej oraz trener przygotowania motorycznego w Akademii BVB im. Łukasza Piszczka.

Swoją działalność Akademia rozpoczęła w 2019 roku. Jej pierwszy sezon piłkarski 2019/2020 zrzeszał 47 zawodników. Obecnie posiadaMY ich 148 – sezon 2022/2023. Z roku na rok staraMY się rozwijać i poszerzać swoją działalność, jak również dokładaMY wszelkich starań, aby obiekt na którym trenują dzieci był jak najnowocześniejszy i stwarzał warunki do prawidłowego rozwoju na europejskim poziomie. Dzięki współpracy z klubem Borussia Dortmund powstała Akademia, której koncepcja oparta jest na rozwoju i wychowaniu.

Serdecznie zapraszaMY wszystkie zainteresowane trenerki oraz trenerów do współpracy z Akademią BVB im. Łukasza Piszczka i wspólnego rozwoju tego projektu. PoszukujeMY osób ambitnych, zaangażowanych, dla których piłka nożna to nie tylko praca, ale pasja i radość.

Obecnie prowadiMY rekrutację na stanowisko:

• trener piłki nożnej
  • trener przygotowania motorycznego

WYMAGANIA – trener piłki nożnej:

– posiadanie minimalnej licencji UEFA B

– predyspozycje oraz doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą

– chęć rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji

– dobra organizacja pracy własnej oraz w zespole

OBOWIĄZKI:

– profesjonalne przygotowanie oraz opracowanie jednostek treningowych

– prowadzenie drużyny w rozgrywkach ligowych

– opracowanie oraz uczestnictwo w projektach Akademii