Dni Pasji 2022 dobiegły końca!

ZakończyliśMY w Akademii BVB im. Łukasza Piszczka wyjątkowy okres. Przez minione kilka tygodni (weekendami) mieliśMY okazję dzielić się radością z wszystkimi dziećmi, dla których piłka nożna jest czymś wyjątkowym i które marzą o dołączeniu do gry w czarno–żółtych barwach Akademii BVB im. Łukasza Piszczka.

Tegoroczne Dni Pasji dobiegły końca. DziękujeMY wszystkim uczestnikom za zaangażowanie w trening i grę pełna pasji. CieszyMY się, że mogliśMY wspólnie z Wami spędzić niesamowite chwile na Panattoni Arena.

MaMY nadzieję, że czas spędzony z nami wspominacie bardzo miło i z niecierpliwością wyczekujecie możliwości ponownego kontaktu.

W tegorocznych Dniach Pasji łącznie wzięło udział ponad 300 dzieci z 8 kategorii wiekowych (2016-2009). CieszyMY się z tak licznego przybycia na nasze piłkarskie święto, które corocznie organizowane jest w okresie wiosennym.

DziękujeMY również partnerom, którzy na co dzień wspierają naszą Akademię.

Dzięki współpracy z SIGNAL IDUNA Polska wszyscy młodzi adepci footballu podczas Dni Pasji 2022 objęci byli ubezpieczenie NNW.

Poprzez współpracę z Inex-Muszyna na naszych treningach zawsze maMY do dyspozycji zdrową i pyszną wodę Skarb Życia Muszyna.

DziękujeMY!

GALERIA ZDJĘĆ