PANATTONI Głównym Sponsorem Akademii BVB im. Łukasza Piszczka!

CieszyMY się, że projekt którym jest Akademia BVB im. Łukasza Piszczka, który realizowany jest jako jedna z działalności Fundacji Akademia Łukasza Piszczka ma możliwość ciągłego rozwoju. Dzieje się to przy dużym udziale partnerów, którzy wspierają realizację projektu oferując swoją pomoc i wsparcie.

Jednym z partnerów Akademii, który od samego początku wspierał realizację projektu jest PANATTONI, która od 2019 roku jest Tytularnym Partnerem Obiektu zlokalizowanego przy ul. Krzyżanowskiego 1A. To dzięki jej wsparciu możeMY się pochwalić nowoczesną bazą sportową z której mają przyjemność korzystać młodzi adepci piłki nożnej.

Dzięki zainicjowanej w 2019 roku współpracy z PANATTONI powstaje wspaniały obiekt PANATTONI ARENA, którego prace pozostają już na ukończeniu, a który w dużej części już od ponad dwóch lat służy młodym pasjonatom futbolu mającym możliwość korzystania z obiektu o wysokim standardzie technicznym, który z całą pewnością przyczynia się do harmonijnego rozwoju ich pasji oraz umiejętności.

Po ponad dwóch latach współpracy z PANATTONI jesteśMY dumni z owoców wspólnych działań. Mając na uwadze dalszy rozwój Akademii BVB im. Łukasza Piszczka oraz realizację celów statusowych Fundacji Akademii Łukasza Piszczka z przyjemnością chcielibyśMY ogłosić, że PANATTONI od sierpnia br. stał się Głównym Sponsorem Akademii BVB im. Łukasza Piszczka.

Jesteśmy dumni, będąc ważną częścią takiej inicjatywy, jak Akademia BVB im. Łukasza Piszczka, czyli członka drużyny stulecia Polskiego Związku Piłki Nożnej. Po raz kolejny udowadniamy, że piłka nożna to sztuka kooperacji i zaufania, a bez wzajemnego zrozumienia partnerów boiskowych i pozaboiskowych, drużyna się nie rozwija. Wierzymy, że to nie ostatni krok postawiony wspólnie, a kolejni wychowankowie Akademii z naszą pomocą pójdą w ślady Łukasza – doskonałego wzoru do naśladowania.mówił Robert Dobrzycki, CEO Panattoni

Panattoni jest deweloperem powierzchni przemysłowych. Od początku swojej działalności w 2005 roku, zrealizowali w Polsce projekty o łącznej powierzchni ponad 8 milionów metrów kwadratowych. Celem firmy jest wspieranie lokalnego biznesu poprzez dostarczanie, dopasowanych do zróżnicowanych potrzeb, wielofunkcyjnych budynków magazynowych i produkcyjnych. Na potrzeby rozwoju swojej działalności zajmują się zakupem gruntów, zabezpieczając najbardziej strategiczne lokalizacje w kraju. Występują w roli doradcy na każdym etapie procesu inwestycyjnego.

Fundacja stara się skupiać wokół siebie wielu sympatyków i ekspertów ze świata nauki, sportu, biznesu i kultury, którzy spoglądając w tym samym kierunku co MY, chcą realizować idee, które nam przyświecają. Projekt Akademii BVB im. Łukasza Piszczka który staraMY się jak najlepiej realizować powstał z myślą o dzieciach. To dla nich co dziennie dajeMY z siebie wszytko, tak aby zapewnić naszym podopiecznym jak najlepsze warunki do ich prawidłowego rozwoju. Wraz z PANATTONI spoglądaMY w tym samy kierunku, chcąc zapewnić młodym pasjonatom piłki nożnej wyspecjalizowaną bazę sportową, która pozwoli nam kształcić ich w doskonałym środowisku. Cieszę się, że udało nam się zawrzeć partnerstwo w 2019 roku kiedy to PANATTONI  został Tytularnym Partnerem Obiektu, a obecnie je poszerzyć o Głównego Sponsora Akademii.mówił Łukasz Piszczek, Prezes Fundacji Akademia Łukasza Piszczka.

CieszyMY się, że współpraca pomiędzy PANATTONI, a Fundacją Akademia Łukasza Piszczka rozwija się. Od samego początku realizacji inwestycji bazy sportowej w Goczałkowicach-Zdrój PANATTONI wspierała realizację projektu jako Partner Tytularny Obiektu. DziękujeMY za dotychczasową pomoc i partnerstwo. Teraz pochwalić się możeMY dalszym rozwojem tej współpracy, za co serdecznie dziękujeMY. Okazane wsparcie z całą pewnością będzie miało wpływ na jeszcze lepsze funkcjonowanie Akademii BVB im. Łukasza Piszczka, co z kolei pozytywnie oddziaływać będzie na naszych podopiecznych, których z roku na rok maMY coraz więcej.

DziękujeMY PANATTONI za okazaną pomoc i wsparcie!