Zamówienia na koszulki meczowe LKS Goczałkowice-Zdrój Łukasza Piszczka!

Zapraszamy do składania zamówień na zakup oryginalnej koszulki meczowej drużyny LKS Goczałkowice-Zdrój z numerem 26 i nazwiskiem PISZCZEK na plecach, marki Puma.

Koszulki utrzymane są w klubowych barwach: niebiesko-białych, w których to zawodnicy Ludowego Klubu Sportowego Goczałkowice-Zdrój rozgrywać będą mecze III Ligi w sezonie 2021/2022.

Każda zamówiona koszulka została podpisana przez Łukasza Piszczka!

AKTUALNIE DOSTĘPNE ROZMIARY:

S, XL

CENA: 299,00 zł (brutto) + koszt dostawy*

67,00 euro (brutto) + koszt dostawy*

*istnieje możliwość odbioru osobistego

Zamówienia prosimy kierować na adres ewelina.gawlak@fundacja-alp.pl lub pod numerem telefonu + 48 731 500 212.

Czas realizacji zamówienia uzależniony jest od dostępności danego rozmiaru oraz czasu wymaganego na przygotowanie koszulek do sprzedaży.

Proces składania zamówienia:

1. Przesłanie zamówienia na adres: ewelina.gawlak@fundacja-alp.pl

Wymagane informacje:

IMIĘ:

NAZWISKO:

tel. :

Adres email:

ZAMÓWIENIE (rozmiar/ilość):

Adres dostawy/odbiór osobisty

2. Otrzymanie potwierdzenia przyjęcia zamówienia wraz z danymi do wykonania przelewu
  3. Dokonanie wpłaty na wskazany numer konta bankowego
  4. Oczekiwanie na wysyłkę/odbiór zamówienia (czas wysyłki uzależniony jest od dostępności danego rozmiaru).

Zapraszamy do składania zamówień i wspólnego kibicowania drużynie LKS Goczałkowice-Zdrój!

Regulamin_sprzedaży_na_odległość_FALP