Aktywny weekend z NETTO Polska

Za nami wspaniała impreza sportowa – NETTO Camp. Przez trzy dni wspólnie z Netto Polska gościliśMY na Naszym obiekcie – Panattoni Arena, młodych pasjonatów footballu. Wydarzenie to zostało zorganizowane przez Fundację ALP dla dzieci pracowników firMY Netto, którzy tak jak MY propagują aktywność fizyczną. Zajęcia sportowe prowadzili trenerzy Akademii BVB im. Łukasza Piszczka, którzy zarażali uczestników pasją do piłki nożnej.

W ciągu trzech dni (piątek – niedziela) łącznie odbyło się 5 jednostek treningowych. Dodatkowo w sobotę odbyły się warsztaty żywieniowe – na sportowo, podczas których uczyliśMY się które produkty są zdrowe, a które nie zdrowe. Z kolei w niedzielę po przerwie obiadowej dzieci uczestniczyły w zajęciach Team Building, których głównym celem była nauka jedność i zaufania w grupie. Zawodnicy doskonale poradzili sobie z zadaniami pokazując tym samym, iż są jedną drużyną, która wzajemnie sobie pomaga i wspiera się. Uczestnicy Netto Campu pod okiem trenerów szkolili swoje piłkarskie umiejętności. Wszystko w myśl zasady fair play oraz w towarzystwie radości i zabawy.

Uprawianie sportu jest bardzo ważnym aspektem w życiu. Zarówno u tych najmłodszych jak i u starszych. Wszyscy powinniśMY starać się wprowadzać aktywność w codzienne życie, bo przecież sport to zdrowie!

To był niezwykły weekend pełen radości i pozytywnej energii. CieszyMY się, że wraz z Netto Polska maMY wpływ na kształtowanie dobrych nawyków u młodego pokolenia.