Kursy piłkarskie z BVB Evonik Evonik Fussballakademie odwołane!

Każdy człowiek zasługuje na cieszenie się życiem w środowisku, które jest wolne od wszelkich zagrożeń i niebezpieczeństw. Obecny świat niestety nam na to nie pozwala. Panująca sytuacja jest trudna dla Nas wszystkich.

W związku z sytuacją, która panuje w Polsce jak i również na świecie podjeliśMY trudną, ale jedyną, właściwą decycję. Z przykrością nformujeMY, że WSZYTSKIE kursy piłkarskie z BVB Evonik Evonik Fussballakademie zaplanowane na rok 2020 W POLSCE ZOSTAJĄ ODWOŁANE! Obecne warunki nie pozwalają Nam na bezpieczne przeprowadzenie zaplanowanych kursów piłkarskich. Zdrowie i bezpieczeństwo Naszych uczestników, trenerów i Nas samych jet dla Nas najważniejsze.  

BędzieMY kontaktować się ze wszystkimi uczestnikami kursów osobiście, dopełniając wszelkich formalności związanych z odwołaniem naszych 5 – dniowych piłkarskich przygód.

Z wielką nadzieją spoglądaMY w przyszłość, wierzyMY, że kolejny 2021 rok pozwoli Nam na organizację kursów piłkarskich z BVB Evonik Evonik Fussballakademie na terenie Naszego kraju. Gdy tylko sytuacja się unormuje rozpocznieMY prace związane z organizacją przyszłorocznych kursów, których już teraz nie możeMY się doczekać.

Tymczasem prosiMY Państwa wszystkich o pozostanie i prace w domach (z domu) tak, aby ograniczyć do minimum jakąkolwiek ewentualność kontaktu z innymi osobami i w stosunku do innych. Działania profilaktyczne są podstawą i fundamentem bezpieczeństwa Nas wszystkich.

PozostajeMY w stałym kontakcie i w razie pytań, pozostajeMY do Państwa dyspozycji.

ŻyczyMY, aby czas który jest przed Nami upłynął w spokoju i szybko mogliśmy powrócić do tego co kochaMY robić!