Borussia Dortmund po raz kolejny odwiedzi Polskę!

Bardzo serdecznie chcielibyśMY podzielić się z Państwem wspaniałą wiadomością. W 2020 roku Borussia Dortmund ponownie gościć będzie w Polsce!

Już od sześciu lat trenerzy BVB Evonik Fußballakademie w ramach projektu „Borussia Dortmund w Polsce” prowadzą kursy piłkarskie dla dzieci z naszego kraju. OdwiedziliśMY już Opole, Kraków, Warszawę, Kamionki, Wrocław, Goczałkowice – Zdrój oraz Niepołomice.

Kursy BVB Evonik Fußballakademie cieszą się dużą popularnością. Zarówno dziewczęta jak i chłopcy bardzo chętnie uczestniczą w pięciodniowych kursach piłkarskich prowadzonych w oparciu o Koncept Centrum Szkolenia Młodzieży Borussi Dortmund. Wpierw kształtujeMY człowieka i jego charakter, a dopiero potem trenujeMY sportowca i zawodnika – to główna zasada szkolenia w Dortmundzie.

Bardzo się cieszyMY, że z roku na rok organizowane przez Fundację Akademia Łukasza Piszczka we współpracy z BVB Evonik Fußballakademie kursy piłkarskie przyciągają coraz większą liczbę dzieci. JesteśMY dumni z tego projektu! Radość dzieci uczestniczących w kursach jest tym, na czym nam najbardziej zależy. CieszyMY się na myśl o kolejnej wielkiej piłkarskiej przygodzie, która już nie długo się rozpocznie.

ZapraszaMY wszystkie chętne dzieci w wieku 6 – 14 lat na pięciodniowe kurs BVB Evonik Fußballakademie. Już dziś startujemy z zapisami na trzy kursy: dwa w Goczałkowicach – Zdrój oraz jeden w Warszawie.

CzekaMY na Was !