Ostatnie wolne miejsca – Iława 2020

Bardzo serdecznie chcielibyśMY poinformować, iż zostały ostatnie wolne miejsca na zaplanowany na przyszły roku kurs piłkarski, organiziwany przez BVB Evonik Fußballakademie w Iławie.

Borussia Dortmund od lat gości w całej Polsce szkoląc młode piłkarki oraz piłkarzy. W przyszłym roku BVB Evonik Fußballakademie po raz pierwszy zagości w Iławie.

Iława to jedno z urokliwych miejsc na mapie Polski. Miasto zlokalizowane jest  w województwie warmińsko – mazurskim, nad najdłuższych jeziorem w Polsce – Jeziorakiem.

Treningi BVB Evonik Fußballakademie odbywać się będą na obiektach Stadionu Miejskiego w Iławie, zlokalizowanych przy ul. Sienkiewicza 1. Kurs rozpocznie się 29 czerwca 2020r., trwać będzie 5 dni – do 3 lipca 2020r.

Pięciodniowe wakacje w żółto – czarnych barwach to doskonała okazja do przeżycia kilku dni pełnych radości. Kursy organizowane przez Nas w ramach BVB Evonik Fussballakademie, to nie tylko treningi piłki nożnej, to coś więcej. Trenerzy, którzy przyjadą na tę okazję do Iławy specjalnie z Dortmundu, będą zwracać uwagę nie tylko na piłkarski elementarz, ale także na takie rzeczy jak umiejętność pracy w grupie, zasady fair play czy najważniejsze zasady zdrowego życia.

Każdy uczestnik kursu zapewnione ma:

– codziennie dwa treningi piłkarskie

– prowadzenie zajęć przez trenerów z Borussii Dortmund

– ekskluzywny komplet treningowy marki PUMA, na który składają się koszulka piłkarska, getry i spodenki

– zdrowe i smaczne dla dzieci posiłki podczas trwania kursu

– napoje podczas trwania kursu

– upominek na zakończenie kursu

Bardzo serdecznie zapraszaMY do rejestracji na Kurs BVB Evonik Fußballakademie w Iławie w 2020r. Ilość miejsc jest ograniczona. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. ZapraszaMY !!!

Formularz rejestracyjny: tutaj