WystartowaliśMY !!!

Akademia BVB im. Łukasza Piszczka oficjalnie rozpoczęła pierwsze treningi. W poniedziałek 5 sierpnia 2019r. wystartowaliśMY. O godz. 16.00 miało miejsce uroczyste otwarcie na obiektach GOSIRu w Goczałkowicach- Zdrój przy ul. Wisławy Szymborskiej 1.

Dyrektor Akademii Michał Zioło bardzo serdecznie przywitał podopiecznych Akademii, zgromadzonych rodziców, opiekunów. Przedstawiona została kadra trenerska, która pełna pasji i zapału z niecierpliwością czekała na ten wyjątkowy dzień pierwszego historycznego treningu Akademii BVB im. Łukasza Piszczka. GraMY pełni pasji, gdyż kochaMY to co robiMY !

Podczas uroczystości obecny był również Pan Kazimierz Piszczek – ojciec Łukasza Piszczka i członek zarządu fundacji. Pojawił się również Łukasz Piszczek, który zainaugurowała ten historyczny dzień. Łukasz podzielił się z obecnymi swoją dumą z realizacji tak wielkiego przedsięwzięcia jakim jest Akademia jego imienia.

To wszystko dzięki pasji, która jest we mnie, w trenerach oraz w was młodzi piłkarze. To dzięki niej dzisiaj się tutaj spotykaMy i razem możeMy tworzyć coś wyjątkowego- powiedział Łukasz. Słowa Łukasza skierowane do dzieci dodały im siły oraz wiary w realizację swoich marzeń.

Po zakończeniu oficjalnej części zawodnicy Akademii otrzymali stroje sportowe, a następnie razem przeszliśMY na teren Akademii, gdzie rozpoczął się trening wszystkich grup wiekowych- U8, U9, U10 oraz U11.

Nasi trenerzy to ludzie pełni pasji, którzy dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu będą starali się przekazać dzieciom najważniejsze wartości.

Razem z dziećmi, w treningu uczestniczył również Łukasz Piszczek, który swoim entuzjazmem, zapałem i pasją zaraża wszystkich dookoła.

Uśmiech na twarzach dzieci jest tym na czym nam zależy, kochaMY to co robiMY, a robiMY to dla nich. Dzieci są dla Nas najważniejsze! Staramy się stworzyć im warunki na jak najwyższym poziomie tak, aby mogli się rozwijać i czerpać radość z gry w piłkę nożną. Zależy Nam, aby dzieci poprzez życie sportowe zdobyły nie tylko umiejętności sportowe, ale stały się wartościowymi ludźmi, pełni pasji, ambicji, wytrwałości…