Kamionki znów grały razem z BVB

Początek wakacji w Kamionkach przepłynął po raz kolejny na czarno-żółto. Bardzo dziękujeMY za kolejny kurs z Borussią Dortmund i wielką dawkę pozytywnych emocji!

To było fantastyczne pięć dni w Kamionkach! Po raz kolejny spotkaliśMY się w Wielkopolsce z wielką otwartością, życzliwością oraz chęcią współpracy, co jest dla nas niezwykle istotne. Ponad 60 dzieci pod okiem trenerów zatrudnionych w BVB Evonik Fuβballakademie w Dortmundzie, szlifowało piłkarskie umiejętności. Było wiele strzałów na bramkę, udanych zwodów, zwycięstw i porażek, jednak najważniejsza dla nas wszystkich była dobra zabawa. 

Kursy z BVB mają za zadanie nie tylko dać dzieciom możliwość treningu na najwyższym poziomie. ChceMY również, aby dzięki naszym kursom w dzieciach zostały piękne wspomnienia. ChceMY, żeby zasady, które przekazujemy podczas kursu, pomogły im w normalnym, codziennym życiu nie tylko teraz, ale i w przyszłości. 

Na zakończenie kursu jak zwykle rozdaliśMY pamiątkowe medale, dyplomy oraz inne nagrody i upominki. Uśmiechy na twarzach naszych podopiecznych pokazały nam, że po raz kolejny wszystko udało nam się perfekcyjnie! 

Bardzo dziękujeMY wszystkim osobom, bez których kurs by się nie odbył. Przede wszystkim dziękujemy Tomaszowi Kamińskiemu i jego rodzinie, którzy od lat aktywnie wspierają nas w Kamionkach i nie tylko. DziękujeMY również całej załodze Szkoły Podstawowej w Kamionkach, oraz działaczom klubu Avia Kamionki. Niskie ukłony śleMY również w kierunku trenerów asystentów, którzy pomagali nam przez całe pięć dni. 

Do zobaczenia następnym razem, kiedy to znów… daMY z siebie wszystko!