Postępowanie ofertowe – informacja

W wyniku weryfikacji, analizy oraz oceny ofert złożonych Fundacji do dnia 2 sierpnia 2018 r. w odpowiedzi na zaproszenie ofertowe nr 1/2018 Zarząd Fundacji Akademia Łukasza Piszczka podejmuje decyzję o podjęciu negocjacji z firmą InterHall Sp. z o.o. ul. Milowicka 1F, 40-312 Katowice, na podstawie punktu 9.4 zapytania ofertowego, zgodnie z którym Fundacja dopuszcza przeprowadzenie negocjacji z Wykonawcą, którego oferta uzyskała najwyższą ilość punktów, jednakże cena określona w ofercie przekracza kwotę kosztów określoną we wniosku o dofinansowanie przedsięwzięcia.
Wyniki oceny ofert złożonych w postępowaniu ofertowym nr 1/2018 Fundacji Akademia Łukasza Piszczka w oparciu o kryteria ujęte w zaproszeniu do składania ofert.
1. InterHall Sp. z o.o. – 100 pkt.
2. Korporacja Budowlana Doraco Sp. z o.o. – 69,64 pkt
3. Tamex Obiekty Sportowe SA – 58,36 pkt
Zgodnie z punktem 11.1 zaproszenia do składania ofert Fundacja nie będzie zobowiązana do zawarcia umowy z firmami, które złożyły ofertę.

Goczałkowice-Zdrój, 7 sierpnia 2018 r.
w imieniu Zarządu Fundacji
Łukasz Piszczek – Prezes Zarządu