Fundacja Akademia Łukasza Piszczka

Niezmiernie miło Nam poinformować, iż z dniem 4-ego grudnia 2017 roku oficjalnie swoją działalność rozpoczęła Fundacja Akademia Łukasza Piszczka. Fundacja, która to z pomysłu swojego Fundatora Łukasza Piszczka i dzięki jemu zaangażowaniu, będzie prowadziła wszelkiego rodzaju inicjatywy mające na celu przede wszystkim wspieranie dzieci i młodzieży w ich rozwoju i dążeniu do samorealizacji. Wspieranie, promowanie czy upowszechnianie kultury fizycznej i sportu swoich podopiecznych będzie realizowane przez Nas w oparciu o ciągle zdobywane doświadczenie, które to chcemy przenieść dzięki naszej działalności na polską rzeczywistość.

Poprzez swoje inicjatywy chcemy ciągle się rozwijać i przekazywać swoim podopiecznym wszystko co najlepsze. Wychdzimy z założenia, iż tak naprawdę to kontakt i podejście do drugiego (młodego) człowieka są najważniejsze. Dlatego też wszystkie nasze projekty będziemy realizować dla i z myślą o drugiej osobie. Cieszymy się z faktu i jesteśmy pełni zapału na czekające nas wyzwania, będąc jednak w pełni świadomym o odpowiedzialności jaka na nas spoczywa.

Na owocną pracę i jej efekty w działalności Fundacji Akademii Łukasza Piszczka kierujmy się słowami naszego Fundatora i tak jak on…
… daj(MY) z siebie wszystko!